Czujniki ruchu

Czujniki ruchu oferowane w tej kategorii to czujniki optyczne, przeznaczone do wykrywania obiektów w ustalonym zakresie oraz wykonania automatyki.

Czujniki ruchu do sterowników schodowych LED

Do sterowników schodowych polecamy unikalne na rynku, jednoelementowe, optyczne czujniki ruchu ALFA i DELTA o wąskim kącie patrzenia i regulowanym zasięgu w zakresie od 30cm do 100cm (ALFA) lub 200cm (DELTA). W odróżnieniu od czujników typu PIR czujniki ruchu smartLEDs wykrywają obiekty tylko w ustawionym zakresie i nie łapią osób obok schodów. Są niezastąpione do schodów ażurowych, zabudowanych tylko z jednej strony i otwartych na salon. Są to czujniki nowej generacji z mikroprocesorową obróbką sygnału, zapewniające niezawodność, odporność na zakłócenia, a także możliwość pracy w trudnych warunkach oświetlenia.

Uniwersalne czujniki ruchu

Uniwersalne czujniki ruchu smartLEDs to optyczne odbiciowe czujniki ALFA PLUS i DELTA PLUS o takiej samej zasadzie działania jak ALFA i DELTA, dodatkowo wyposażone w moduł czasowy SIGMA z wyłącznikiem zmierzchowym i sondą światła oraz uniwersalnym wyjściem przekaźnikowym. Są przeznaczone do bezpośredniego sterowania (włączania) obciążenia (bez użycia sterownika schodowego).