Archiwum dla Kategorii ‘LED’

Harmonijne boczne podświetlenie schodów. Oświetlenie LED schodów. Sterowniki schodowe LED. Schody. Inteligentne oświetlenie schodowe LED.

Harmonijne boczne podświetlenie schodów. Proste, drewniane wykończenie schodów oraz dopasowane do nich oprawy oświetleniowe LED, stanowiące boczne podświetlenie schodów. Tę harmonijną całość dopełni delikatna animacja zapalania i gaszenia wykonana przy pomocy jednego ze sterowników schodowych smartLEDs oraz czujników ruchu. Rewelacja!

Animowane oświetlenie schodowe LED typu FALA ŚWIETLNA. Oświetlenie poszczególnych stopni schodowych jest włączane kolejno i płynnie, a po pewnym czasie świecenia - kolejno i płynnie gaszone. Jest to bardzo dekoracyjny sposób wykonania oświetlenia schodowego z użyciem inteligentnego sterownika schodowego, np. smartLEDs SP23 lub smartLEDs S19. W modelach PREMIUM tych sterowników możliwe jest ustawienie stopnia płynności "fali świetlnej" w 7 stopniowej skali. (więcej…)

Podwójne schody na półpiętro. Oświetlenie LED schodów na półpiętro.

Eleganckie, podwójne schody na półpiętro. Oświetla je ledowe światło z opraw schodowych umieszczonych co drugi stopień. Efektowność tej aranżacji można dodatkowo wzmocnić wykonując niezależnie dla każdego biegu schodów animację zapalania i gaszenia np. przy pomocy 2 sterowników schodowych smartLEDs S19-S i ewentualnie czujnikow ruchu. Z oświetleniem schodów harmonizuje widoczne w głębi ogólne wielopunktowe oświetlenie LED, znajdujące się w suficie podwieszanym, które także można efektownie włączać przy pomocy sterowników smartLEDs.

Boczne oświetlenie schodów kręconych. Oprawy schodowe ścienne LED.

Boczne oświetlenie schodów kręconych. Na ścianie wzdłuż schodów zastosowano oprawy schodowe ścienne. Na tego typu schodach szczególnie efektownie będzie prezentować się animacja zapalania i gaszenia w postaci płynnej fali świetlnej. Można ją wykonać przy pomocy jednego ze sterowników schodowych smartLEDs smartLEDs SP23 lub smartLEDs S19. W modelach PREMIUM tych sterowników możliwe jest ustawienie m.in. jasności podświetlenia w stanie spoczynku oraz stopnia płynności "fali świetlnej" w 7 stopniowej skali. Więcej o oświetleniu schodowym LED.

Boże Narodzenie Oświetlenie świąteczne LED. Oświetlenie LED ścieżki. Sterownik schodowy

Oświetlenie świąteczne LED na meksykańskim wzgórzu. To nasza ulubiona inspiracja. Ilość ozdób oraz bogato oświetlona ścieżka prezentują się oszałamiająco. Nasze ogrody i domy w okresie Bożego Narodzenia niestety prezentują się o wiele skromniej, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zmienić. Oświetlenie LED jest energooszczędne, a inteligentne sterowniki LED i RGB gwarantują uzyskanie naprawdę ciekawych efektów. (więcej…)

Oświetlenie LED wnętrza domu. Sterowniki LED.

Eleganckie oświetlenie LED wnętrza domu. Comiesięczne rachunki za tradycyjne oświetlenie takiego wnętrza mogłyby wydrenować każdą kieszeń. Ale wystarczy zastosować oświetlenie LED (plus sterowniki LED lub ściemniacze LED smartLEDs) i koszty lecą w dół. (więcej…)

System podświetlenia LED schodów aktywowany ruchem. Podświetlenie schodów włącza się automatycznie po wykryciu osoby przez czujnik ruchu, a po ustalonym czasie jest automatycznie kolejno gaszone. Na filmie oświetlenie poszczególnych schodków jest włączane i gaszone skokowo, czyli bez zachowania płynności. Płynność rozjaśniania i gaszenia możliwa jest do uzyskania przy zastosowaniu inteligentnych sterowników schodowych smartLEDs i polega na (więcej…)

Oświetlenie LED ścieżki na meksykańskim wzgórzu - Inspiracje smartLEDs

Oświetlenie LED ścieżki na meksykańskim wzgórzu. Ta oświetlona ścieżka wśród kaktusów na meksykańskim wzgórzu może przyprawić o zawrót głowy! Czy można wyczarować coś podobnego w naszym ogrodzie? Oczywiście, że tak. (więcej…)

Podświetlenie sufitu taśma ledową Ściemniacze LED.

Podświetlenie sufitu taśmą LED. Jest to coraz częściej stosowany przez dekoratorów rodzaj oświetlenia, zastępujący tradycyjne jednopunktowe oświetlenie sufitowe. Jest wiele sposobów na zamontowanie taśmy LED, należy jednak zwrócić uwagę na efektywny kąt świecenia i odpowiednie zamaskowanie taśmy. (więcej…)

Oświetlenie hallu z czujnikami ruchu. Podświetlenie LED.

Oświetlenie hallu w eleganckim hotelu. Zastosowano tu wielopunktowe oświetlenie LED tuż nad podłogą, które ma za zadanie dobrze oświetlić drogę prowadzącą do pokoi. Na uwagę zasługuje także wielopunktowe oświetlenie górne, pozostające w harmonii z oświetleniem bocznym. Do sterowania oświetleniem hallu w tym przypadku najlepiej sprawdzi się (więcej…)