Archiwum dla Kategorii ‘Video’

Animowane oświetlenie schodowe LED typu FALA ŚWIETLNA. Oświetlenie poszczególnych stopni schodowych jest włączane kolejno i płynnie, a po pewnym czasie świecenia - kolejno i płynnie gaszone. Jest to bardzo dekoracyjny sposób wykonania oświetlenia schodowego z użyciem inteligentnego sterownika schodowego, np. smartLEDs SP23 lub smartLEDs S19. W modelach PREMIUM tych sterowników możliwe jest ustawienie stopnia płynności "fali świetlnej" w 7 stopniowej skali. (więcej…)

Efektowne oświetlenie RGB schodów ruchomych, polegające na płynnej zmianie kolorów RGB. Efekt płynnej zmiany kolorów można uzyskać sterując oświetleniem RGB przy pomocy sterownika WRGB smartLEDs lub grupy takich sterowników działających ze sobą synchronicznie. Sterownik RGB płynnej zmiany kolorów pozwala na zaprogramowanie zakresu oraz tempa zmian koloru oświetlenia RGB.

(więcej…)

Oświetlenie RGB salonu z płynną zmianą kolorów. Jest to ciekawa inspiracja do wykonania efektownego dekoracyjnego oświetlenia wnętrz, a także do domowej koloroterapii (leczenia kolorowym światłem). Efekt przedstawiony na filmie możliwy jest do uzyskania przy zastosowaniu sterownika RGB płynnej zmiany kolorów smartLEDs (lub grupy takich zsynchronizowanych ze sobą sterowników), który pozwala na zmianę w prosty sposób kolorystyki salonu w wybranym tempie i zakresie poprzez wybór jednego z 13 programów zmiany kolorów (zaprogramowanych fabrycznie lub przez użytkownika). (więcej…)

System podświetlenia LED schodów aktywowany ruchem. Podświetlenie schodów włącza się automatycznie po wykryciu osoby przez czujnik ruchu, a po ustalonym czasie jest automatycznie kolejno gaszone. Na filmie oświetlenie poszczególnych schodków jest włączane i gaszone skokowo, czyli bez zachowania płynności. Płynność rozjaśniania i gaszenia możliwa jest do uzyskania przy zastosowaniu inteligentnych sterowników schodowych smartLEDs i polega na (więcej…)