Oprawy schodowe LED ściemnialne

W tej kategorii oferujemy wyselekcjonowane przez nas ściemnialne oprawy LED, współpracujące ze ściemniaczami LED i sterownikami schodowymi LED smartLEDs w oparciu o metodę PWM. Wybrane przez nas oprawy LED występują w kilku wzorach i wariantach wykończenia (aluminium, stal szlachetna, szkło, szkło akrylowe), co pozwala na dopasowanie do wystroju pomieszczenia i własnej stylizacji. Możliwy jest też wybór opraw ze względu na barwę świecenia, moc, stopień ochrony oraz sposób montażu. Podwyższona klasa szczelności i odporności mechanicznej niektórych opraw pozwala na ich zastosowanie w miejscach o podwyższonej wilgotności.

Dowiedz się więcej o oprawach schodowych LED

Dlaczego należy stosować oprawy schodowe LED ściemnialne?

Oprawy schodowe LED to nowoczesna, a zarazem estetyczna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia schodów i korytarzy. Ich funkcją jest podświetlenie poszczególnych stopni schodowych, zazwyczaj tonących w półmroku, a także dyskretne kreowanie nastroju we wnętrzu. Oprawy schodowe mogą być montowane w podstopnicach schodów, a także jako oświetlenie ścienne wzdłuż schodów i innych ciągów komunikacyjnych.

Oprawy schodowe powinny być ściemnialne metodą PWM ze względu na możliwość dopasowania jasności świecenia, uzyskania delikatnego podświetlenia, płynności zapalania oraz innych ciekawych walorów dekoracyjnych przy współpracy ze sterownikami i ściemniaczami LED, wykorzystującymi metodę PWM do sterowania jasnością.