WYKAŻ SIĘ KREATYWNOŚCIĄ I WPUŚĆ NASTRÓJ DO DOMU!

Malowanie światłem - Piękno - Nastrój- Harmonia - Barwy świata - Magia wnętrz

Dekoracja światłem LED RGB wnętrz

Dekoracyjne oświetlenie RGB LED. Dekoracja światłem LED RGB

Dekoracja światłem to prawdziwa rewolucja w dekoracji wnętrz! Ściany, których kolorystyka dowolnie zmienia się w czasie, malowanie światłem, perfekcyjny dobór kolorów, płynna zmiana kolorów, podświetlanie mebli i walorów architektonicznym dowolnym kolorem wybranym z palety barw RGB. Wykaż się kreatywnością i wpuść nastrój do domu! Nie wiesz, jak tanio “przemalować” pokój, szybko zmienić nastrój w sypialni, przygotować dom na imprezę z przyjaciółmi? Oświetlenie RGB LED łącznie z naszymi sterownikami RGB w okamgnieniu odmienią przestrzeń, w której mieszkasz, dopasowując ją do Twojego nastroju, sytuacji i potrzeb.

Dekoracja światłem domu z użyciem sterowników i ściemniaczy RGB

Wybór kolorystyki pomieszczeń jest jedną z kluczowych kwestii w procesie projektowania wnętrz. O charakterze wnętrz decyduje nie tylko kolorystka ścian, podłóg czy mebli, ale w dużej mierze ma na nią wpływ barwa zastosowanego w pomieszczeniu oświetlenia. Rozwój technologii LED RGB dostarczył nowych możliwości w dekoracji wnętrz. Jeszcze do niedawna architekci wnętrz mogli jedynie pomarzyć o ścianach, których kolorystyka mogłaby się dowolnie zmieniać w czasie. Aktualnie dostępne są rozwiązania, dzięki którym możemy oświetlić przestrzeń, podświetlić ścianę czy dowolny element określonym kolorem lub barwnym światłem zmiennym w czasie. Barwa światła fantastycznie dopełnia wnętrze, a także wpływa na nastrój osób przebywających w danym pomieszczeniu. Wykorzystuje się do tego odpowiednie ściemniacze RGB i sterowniki RGB. Inteligentny sterownik RGB smartLEDs zaprojektowany został z myślą o osobach, które uwielbiają „malować” wnętrza światłem i nadawać im w ten sposób zupełnie nowy charakter. Przy jego pomocy zmiany barwy światła można dokonać w dowolnym momencie, a kolory mogą się płynnie zmieniać w dowolnym czasie i dowolnym zakresie koła barw, zgodnie z zaprogramowanymi przez użytkownika ustawieniami.

Ściemniacz RGB (DRGB smartLEDs) umożliwia wybór dowolnego koloru RGB, a następnie rozjaśnianie lub ściemnianie wybranego koloru. Najczęściej stosuje się go do sterowania taśmami RGB.

Bardziej zaawansowany, programowalny sterownik RGB (WRGB smartLEDs) umożliwia zaprogramowanie do 10 programów płynnej zmiany kolorów dopasowanych do potrzeb użytkownika, przełączanie między tymi programami lub zatrzymanie na wybranym kolorze. Unikalną cechą tego sterownika RGB jest możliwość dowolnego wyboru kolorów z koła barw RGB, włącznie ze współczynnikiem pastelowości, a także korekcja nierównych poziomów jasności diod R, G i B w źródłach oświetlenia LED, co niestety niekiedy się zdarza (zwykle za mało jest koloru czerwonego). Jest to rozwiazanie, które powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednych architektów wnętrz wymagających precyzyjnego doboru koloru w projektowanym wnętrzu.

Dowolne kreowanie nastroju i kolorystyki we wnętrzu

Sterowniki RGB. Dekoracje światłem. Malowanie światłem. Oświetlenie dekoracyjne LED RGB.

Dekoracja światlem RGB daje architektom i projektantom wnętrz wręcz nieograniczone możliwości w kreowaniu kolorystyki i nastroju. Dekoracyjne malowanie ścian z użyciem dobrego źródła światła RGB i sterowników RGB smartLEDs pozwala na dowolny wybór kolorów z palety kolorów, co więcej pozwala na bezinwestycyjną i niekłopotliwą w trakcie użytkowania zmianę kolorystyki we wnętrzu. Dodaje wnętrzu barw, pozwala dowolnie dobrać kolor łącznie ze współczynnikiem pastelowości, a także płynnie go zmieniać w zadanym tempie i zakresie. Możliwe jest też przełączenie na inny program płynnej zmiany kolorów, dopasowując jednym ruchem ręki kolorystykę do nastroju, potrzeby, charakteru spotkania, czy imprezy. Łatwo też dopasować do wnętrza kolorystykę oświetlenia po remoncie bez wymiany tego oświetlenia.

Podświetlanie walorów architektonicznych

Sterowniki RGB. Oświetlenie dekoracyjne LED RGB. Detal w architekturze.

Oświetlenia RGB można też użyć do zaakcentowania walorów architektonicznych budynku lub jego wnętrza. Za pomocą sterowników RGB smartLEDs można ustawić dowolną barwę świecenia lub włączyć tryb płynnej zmiany kolorów w czasie.

Podświetlanie mebli i ozdobnych detali

Sterowniki RGB. Podświetlenie mebli. Detal w architekturze. Oświetlenie dekoracyjne RGB LED.

Oświetlenie RGB może również służyć do podświetlenia mebli lub ozdobnych detali. Doskonale nadaje się również do podświetlania elementów szklanych. Światło wchodząc w szkło pokazuje ich niesamowite wnętrze. Z kolei listwa ledowa schowana za meblami może oświetlać tło, na którym widoczne są np. jakieś figurki (tworzy się wtedy mocny kontrast między „ciemną” figurką a jasnym tłem). Możliwości jest wiele. Za pomocą sterownika RGB smartLEDs można ustawić dowolną barwę świecenia lub włączyć tryb płynnej zmiany kolorów.

Białe ściany malowane światłem

Sterowniki RGB. Białe ściany malowanie światłem. Dekoracyjne oświetlenie LED RGB

W nowoczesnym domu coraz bardziej oczywista staje się potrzeba posiadania przynajmniej jednej, dużej białej ściany, która będzie służyła jako ekran do kina domowego. Biała ściana, sztuczna lub prawdziwa jest tu niezbędna. W czasie, w którym nie służy jako ekran, może być podświetlona np. kolorem zmiennym w czasie. Tak więc witamy w erze białych ścian malowanych światłem i tworzenia wyjątkowej atmosfery we wnętrzach!

ZADZWOŃ - ZAPYTAJ + 48 608 009 009