Sterowniki RGB smartLEDs

Sterowniki RGB to cyfrowe urządzenia elektroniczne, przeznaczone do kontroli jasności i koloru ściemnialnych źródeł światła RGB LED 12/24V DC, takich jak np. taśmy RGB i oprawy RGB. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się programowalny sterownik smartLEDs WRGB płynnej zmiany koloru, ze sterowaniem przewodowym, do zastosowania zarówno w prostych, jak i w skomplikowanych układach sterowania oświetleniem RGB.

Dowiedz się więcej o sterowniku RGB płynnej zmiany kolorów

Co wyróżnia sterownik WRGB spośród sterowników RGB innych producentów?

Sterownik WRGB smartLEDs to sterownik RGB programowalny, który pozwala na łatwą modyfikację przez użytkownika fabrycznie zdefiniowanych13 programów. Umożliwia płynną zmianę koloru świecenia diod RGB w wybranym zakresie koła barw RGB i w wybranym czasie oraz zatrzymywanie na wybranym kolorze. Kolor świecenia może być precyzyjnie wybrany, łącznie ze współczynnikiem pastelowości. Sterownik świetnie sprawdza się w kolorowym oświetleniu dekoracyjnym wnętrz i ogrodów. Umożliwia szybką i bezinwestycyjną zmianę nastroju salonu, sypialni, ogrodu, zabawę kolorem, wykonanie animacji (zmiany w czasie) oświetlenia RGB, dopasowanie oświetlenia do nowego wystroju wnętrza po remoncie, czy sterowania świecącą kostką brukową LED RGB. Może mieć też zastosowanie do domowej koloroterapii.

W odróżnieniu od większości sterowników RGB na pilota, jest to Jest to sterownik instalacyjny. Ze względu na sterowanie przewodowe i możliwość synchronizacji pracy z innymi sterownikami WRGB, możliwe jest zastosowanie go do budowy skomplikowanych układów sterowania złożonych z wielu, zsynchronizowanych ze sobą sterowników, np. animowanych reklam świetlnych na budynkach. W razie potrzeby dodatkowe sterowanie radiowe można wykonać za pomocą uniwersalnego sterownika radiowego. Wbudowany konfigurator umożliwia dopasowanie działania do potrzeb użytkownika.