Oswietlenie LED stopni schodowych w podstopnicy

Punktowe podświetlenie LED w podstopnicy schodów

Punktowe podświetlenie LED w podstopnicy schodów to oryginalny sposób podświetlenia schodów przy pomocy mini reflektorków o wąskim kącie świecenia. Światło jest skierowane w dół i delikatnie rozjaśnia powierzchnię stopni schodowych. Sposób rozproszenia światła chroni przed nieprzyjemnym efektem „oślepienia” osoby przechodzącej – jest to szczególnie ważne w przypadku użytkowania ciągów komunikacyjnych nocą, kiedy oczy są szczególnie wrażliwe na zmienne natężenie światła. 

Czytaj dalej
Podwójne schody na półpiętro, oświetlone LED

Podwójne schody na półpiętro

Eleganckie, podwójne schody na półpiętro oświetla ledowe światło z opraw schodowyc,h umieszczonych co drugi stopień schodów. Efektowność tej aranżacji można dodatkowo wzmocnić, wykonując niezależnie dla każdego biegu schodów płynne zapalanie i gaszenie np. przy pomocy sterowników schodowych smartLED, na przykład sterowników S2-P i ewentualnie czujników ruchu ALFA. Z oświetleniem schodów harmonizuje widoczne w głębi ogólne wielopunktowe oświetlenie LED, znajdujące się w suficie podwieszanym, które także można efektownie włączać przy pomocy sterowników smartLEDs.

Czytaj dalej
Schody zakręcane z bocznym oświetleniem LED

Boczne oświetlenie schodów kręconych

Oświetlenie schodów kręconych w postaci opraw schodowych LED zastosowano tutaj na ścianie wzdłuż schodów. Na tego typu schodach zakręcanych szczególnie efektownie będzie prezentować się animacja zapalania i gaszenia oświetlenia w postaci płynnej fali świetlnej. Taka animację można wykonać przy pomocy jednego ze sterowników schodowych smartLEDs typu Fala LED. W modelach Premium tych sterowników możliwe jest ustawienie różnych parametrów generowanej fali świetlnej, w tym stopnia płynności oraz czasów zapalania i gaszenia „fali świetlnej”. Więcej o sterownikach schodowych.

Czytaj dalej
Świąteczne oświetlenie LED ścieżki na meksykańskim wzgórzu

Oświetlenie świąteczne LED

Oświetlenie świąteczne LED na meksykańskim wzgórzu to nasza ulubiona inspiracja. Ilość ozdób oraz bogato oświetlona ścieżka prezentują się oszałamiająco. Nasze ogrody i domy w okresie Bożego Narodzenia niestety prezentują się o wiele skromniej, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zmienić. Oświetlenie LED jest energooszczędne, a nasze sterowniki LED, sterowniki RGB i sterowniki Natura gwarantują uzyskanie naprawdę ciekawych efektów.

Czytaj dalej