Eleganckie oświetlenie LED hallu

Oświetlenie wielopunktowe hallu dodaje wnętrzu elegancji. Lampy LED umieszczone w suficie pełnią funkcje oświetlenia ogólnego, a dodatkowe lampy tuż nad podłogą, pozostające w harmonii z oświetleniem górnym, mają za zadanie oświetlać drogę prowadzącą do pokoi.

Do sterowania oświetleniem hallu w tym przypadku najlepiej sprawdzi się sterownik schodowy LED smartLEDs S2-P, posiadający funkcję delikatnego podświetlenia po zmierzchu oraz funkcję płynnego, stopniowego włączania pełnego oświetlenia.

Do sterownika można podłączyć praktycznie dowolną liczbę czujników ruchu lub tradycyjnych wyłączników, zainstalowanych wzdłuż korytarza. Gdy nie ma nikogo na korytarzu, sterownik włączy po zmierzchu bardzo delikatnie podświetlenie hallu. Po pojawieniu się osoby na korytarzu, wykrytej przez dowolny czujnik ruchu (ewentualnie po naciśnięciu przycisku), sterownik w sposób płynny i stopniowy włączy pełne oświetlenie wszystkich lamp równocześnie, a po określonym czasie świecenia płynnie przygasi wszystkie lampy do stanu delikatnego podświetlenia.