Oświetlenie LED ścieżki wśród kaktusów na meksykańskim wzgórzu

Ta oświetlona LED ścieżka wśród kaktusów na meksykańskim wzgórzu może przyprawić o zawrót głowy! Czy można wyczarować coś podobnego w naszym ogrodzie? Oczywiście, że tak.

Gwarantujemy, że dzięki sterownikom LED smartLEDs, przy współpracy z profesjonalną, zaprzyjaźnioną firmą Greeneria Architektura Krajobrazu i Wnętrz, powstanie niebanalny projekt ogrodu, który oczaruje każdego!

Nasze sterowniki umożliwiają delikatne podświetlenie ogrodu w stanie oczekiwania, tak więc ścieżka może być delikatnie podświetlona po zmroku. Pełne oświetlenie ścieżki może włączać się płynnie dopiero po pojawieniu się osoby, np. po aktywacji czujnikiem ruchu. Zapalanie może być równoczesne wszystkich lamp lub kolejne, lampa po lampie, w zależności od wybranego sterownika. Przygaszenie oświetlenia po określonym czasie świecenia do wartości podświetlenia także może wyglądać bardzo efektownie: najpierw ostrzeganie przed zgaszeniem (np. kilkukrotne mruganie wszystkich lamp), a następnie płynne gaszenie. Jeżeli ścieżka jest bardzo długa i posiada bardzo dużo punktów świetlnych, można łączyć lampy po kilka w grupy, oczywiście przestrzegając norm obciążenia prądowego.