Oświetlenie ścieżki na meksykańskim wzgórzu

15 Mar 2014

Podziel się na

Oświetlenie LED ścieżki na meksykańskim wzgórzu - Inspiracje smartLEDs

Oświetlenie LED ścieżki na meksykańskim wzgórzu. Ta oświetlona ścieżka wśród kaktusów na meksykańskim wzgórzu może przyprawić o zawrót głowy! Czy można wyczarować coś podobnego w naszym ogrodzie? Oczywiście, że tak.

Gwarantujemy, że dzięki sterownikom LED smartLEDs, przy współpracy z profesjonalną, zaprzyjaźnioną firmą Greeneria Architektura Krajobrazu i Wnętrz, powstanie niebanalny projekt ogrodu, który oczaruje każdego!
Dzięki naszym sterownikom schodowym smartLEDs (nazywamy je tak ze względu na najczęstsze zastosowanie) można wykonać bardzo efektowną animację oświetlenia ścieżki. Ścieżka może być delikatnie podświetlona po zmroku, a pełne oświetlenie zapalać się (np. po aktywacji czujnikiem ruchu) kolejno i płynnie, lampa po lampie, imitując przesuwającą się wzdłuż ścieżki falę świetlną. Przygaszenie oświetlenia po określonym czasie świecenia do wartości podświetlenia także może wyglądać bardzo efektownie: najpierw ostrzeganie przed zgaszeniem (np. kilkukrotne mruganie wszystkich lamp), a następnie płynne gaszenie, lampa po lampie, imitując gasnącą falę świetlną LED. Nasze sterowniki umożliwiają sterowanie do 23 lamp LED. Jeżeli ścieżka jest bardzo długa i posiada więcej punktów świetlnych, można łączyć lampy po kilka w grupy, oczywiście przestrzegając norm obciążenia prądowego.